Titulky: Paranoia (2013)

Přečtěte si

Autor

Adam Cassidy (Liam Hemsworth) je mladý kluk pocházející z Brooklynu, který vždycky toužil uspět na drahé straně mostu, na Manhattanu. Šest let čeká na svojí příležitost u společnosti Wyatt Corp. a když ji má konečně na dosah, tak mu ji vezme šéf Wyatt Corp. Nicolas Wyatt (Gary Oldman).

Adam se rozhodne ulehčit si odchod večírkem za peníze Wyatt Corp., čehož Wyatt využije a rozhodne se Adama vydírat. Adam buď získá informace o novém smartphonu od konkurenční společnosti Eikon vedenou Jockem Goddardem (Harrison Ford) nebo půjde do vězení za podvod s kreditní kartou. Brzo se Adam nic netušíc ocitá uprostřed boje mezi Wyattem a Goddardem, který sleduje své plány. Podaří se Adamovi získat informace o novém smartphonu nebo skončí ve vězení nebo dokonce mrtvý? To se dozvíte v novém thrilleru Paranoia.

Harrison Ford a Gary Oldman
Harrison Ford a Gary Oldman

Titulky by měly sedět na všechny Bluray verze. Doufám, že se vám titulky budou líbit a děkuji předem za vaše komentáře. Veškeré úpravy a přečasování na novější verze si provedu sám. Přeji příjemnou zábavu.

[wpdm_file id=47]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také