Star Wars: Kdo se proletí v Sokolu Tisíciletí?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Nedávnou zprávou o účasti klasického droida R2-D2 v nových Hvězdných válkách zaplesalo srdíčko nejednomu fanouškovi vesmírné ságy z předaleké galaxie. Nyní se přidává i další z legendárních trademarků původních Star Wars – Millennium Falcon neboli Sokol Tisíciletí. Všichni moc dobře víme, že majitelem této velmi rychlé vesmírné lodi je Han Solo, který Sokola vyhrál v karetní hře sabbac od Landa Calrissiana. Staronový model Sokola byl nyní postaven v ještě větším provedení, než ten, jakého diváci viděli v dřívějších epizodách, a který se tudíž pravděpodobně objeví i v nové trilogii, kterou započne epizoda VII v prosinci 2015.

Slavný Sokol Tisíciletí, který se nejspíš objeví i v nových epizodách Hvězdných válek
Slavný Sokol Tisíciletí, který se nejspíš objeví i v nových epizodách Hvězdných válek

Jeden blízký zdroj produkčního týmu Hvězdných válek se nechal slyšet, že: „Sokol Tisíciletí byl společně s interiéry postaven pro začátek natáčení. Je zcela hotov zvenku i zevnitř a plně připraven na přesun do pinewoodských studií, kde bude film vznikat.“ Účast ikonické lodi v očekávaném sci-fi J.J. Abramse je tedy zřejmě hotovou věcí.

Mezitím pokračují dohady a drby o hereckém obsazení sedmé epizody. Z některých skloňovaných jmen uveďme například trojici hereček – Kanaďanku Emmanuelle Chriqui (Po sexu, Zohan: Krycí jméno Kadeřník) a dvě Američanky Alexis Dzienu (vedlejší role v několika nepodstatných komediích) a Taissa Farmigu (Violet v American Horror Story).

Sympatická Emmanuelle Chriqui by se mohla stát jednou z hvězd epizody VII
Sympatická Emmanuelle Chriqui by se mohla stát jednou z hvězd epizody VII

Tato jména máme od poměrně aktivního zdroje, který si na internetu říká Jedi Master SQL. Ten se prý pohybuje někde poblíž produkčního štábu a jednou za čas přijde s více či méně důvěryhodnou informací. Nutno říct, že byl také jedním z těch, kteří kdysi předpovídali, že nové Hvězdné války natočí J.J. Abrams.

Z Instagramu Jasona Flemynga
Z Instagramu Jasona Flemynga

P.S. Co říkáte na tuto fotku, kterou nahrál britský herec Jason Flemyng (Dávám tomu rok, X-Men: První třída) na svůj instagramový účet s komentářem: „Pinta Stelly a scénář k Hvězdným válkám!“? Uvidíme tohoto 47letého umělce v epizodě VII?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také