Star Wars: Další herecká posila Epizody VII?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Zajímavá příhoda se stala jednomu britskému novináři jménem Rhys Blakely. Ten měl v plánu vyzpovídat J.J. Abramse ohledně vedlejšího projektu – jeho nové knihy S. V zásadě to mělo asi probíhat stylem „pokecáme o mé knize, ale žádné zvídavé dotazy ohledně Star Wars a podobně, jasné?“ Novinář timesů tedy dorazil na plánovanou schůzku, pohodlně se usadil do čekárny vedle kanceláře společnosti Bad Robot a nestačil se divit, kdo sedí vedle něj a také čeká na Abramse. Ihned poznal tvář herce Chiwetela Ejiofora. Tento kandidát na Oscara za roli ve filmu Twelve Years a Slave /12 let otrokem (do českých kin vstoupí až 24. ledna 2014) se ihned stal další spekulací ohledně obsazení nových Hvězdných válek, které bude výše zmíněný Abrams režírovat.

Chiwetel Ejiofor
Chiwetel Ejiofor

Novinář způsobil na internetu malou senzaci. Fanoušci se po celém světě začínají dohadovat, zda by mohl Ejiofor (Potomci lidí, Americký gangster, 2012) hrát v nových příbězích z předaleké galaxie. Na Abramsovu knihu S se rázem zapomnělo a samotný režisér prý komentoval novinářův zvídavý dotaz ohledně herce v čekárně takto: „V žádném případě nemohu hovořit o obsazení jednotlivých herců, nicméně Ejiofor je velmi talentovaný gentleman.“ Žádné potvrzení, ale ani vyvrácení. Klasická řeč režisérů v souvislosti s očekávanými filmovými hity. Možná, že byl Ejiofor jednat o jiné roli v jiném projektu J.J. Abramse. Možná se objeví v dalším Star Treku, nebo třeba v pátém Mission Impossible. Nebo byl možná jen na přátelském sezení u kávy a filmová veřejnost se pouze utápí ve spekulacích.

Napovědět by mohl krátký rozhovor s hercem na červeném koberci u příležitosti uvdevení Twelve Years a Slave do kin:

httpv://youtu.be/E8PHm-Ce66M

Uvidíme, zda se vůbec někdo z tolika propíraných jmen (Benedict Cumberbatch, Michael B. Jordnan, Alex Pettyfer a další) doopravdy objeví v epizodě VII nových Hvězdných válek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také