Spin-Off seriálu Walking Dead už v roce 2015!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Výkonný producent televizního seriálu The Walking Dead (Živí mrtví) Robert Kirkman před několika měsíci oznámil, že se chystá nová série z universa zombího hitu. Vše nasvědčovalo tomu, že se hlavními hrdiny stanou jiné postavy z komiksových předloh. Kirkman však v nedávném rozhovoru pro IGN prozradil, že plánované pokračování bude ve skutečnosti spin-off, ve kterém se představí naprosto noví hrdinové, kteří s komiksem nemají nic společného.

The Walking Dead
The Walking Dead

Jiné médium dále uvádí, že chystaný spin-off bude příběhově předcházet pilotní epizodě Walking Dead, tudíž půjde o seriálový prequel. Těšit bychom se tak mohli na zobrazení, jak vůbec celá nákaza vznikla, jak to zamávalo s celým světem a kdo je za katastrofu zodpovědný. Tahle informace navíc dává smysl, pokud bereme vážně tvrzení Roberta Kirkmana. Nové dobrodružství ze světa oživlých mrtvol by pak mělo na obrazovky zavítat už v roce 2015.

V současné době běží čtvrtá série The Walking Dead. Prozatím bylo odvysíláno pět epizod, které ve sledovanosti naprosto předčily minulé sezóny. První díl nové série si nenechalo jen tak pro zajímavost ujít 17 milionů diváků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také