Quentin Tarantino prozradil svůj nový film

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Quentin Tarantino rád mlží. Svým fanouškům občas slibuje něco, co ve skutečnosti není jeho prioritou. Také častokrát v minulosti mluvil o filmech, které doposud nevznikly. Proto bychom možná měli následující Tarantinovo tvrzení brát s rezervou.

Quentin Tarantino
Quentin Tarantino

Ještě na začátku roku například tvrdil, že Hanební pancharti a Nespoutaný Django budou součástí volné trilogie, která nahlíží na světové dějiny poněkud kontroverzně, tarantinovským stylem. Třetím filmem do party měla být gangsterka z dvacátých let minulého století. Avšak podle nejnovějšího rozhovoru s legendárním režisérem to vypadá, že dalším snímkem, který Tarantino natočí, bude opět western.

Sám Tarantino to prozradil, když byl pozván do Noční Show Jaye Lena. „Nesmím o tom moc mluvit. Jednu věc ale prozradit mohu. Ještě jsem o tom sice nehovořil veřejně, ale mým dalším filmem bude opět western. Nebude to pokračování Djanga, bude to úplně něco nového. Při natáčení Djanga jsem si totiž užil strašně moc zábavy a navíc miluji westerny. Když jsem natočil ten první, řekl jsem si: Tak dobře, natočím další.“

Nespoutaný Django řadíme na našem webu vůbec k tomu nejlepšímu, co jsme kdy recenzovali. Snímku se také dařilo finančně, když po celém světě nasbíral přes 425 milionů dolarů.

httpv://youtu.be/u5ck9Ci0zN4

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také