Bonusové materiály našeho filmového Podcastu

Přečtěte si

Autor

Za posledních pár měsíců se náš podcast poměrně výrazně posunul. Máme vlastní e-mail, facebook i kanál na youtube. Pokud ovšem nesledujete naši rubriku na facebooku, tak Vám může uniknout pár zajímavých bonusů, které čas od času vypouštíme ven.

Podcast Nafilmu.cz na Facebooku
Podcast Nafilmu.cz na Facebooku

Vzhledem k tomu, že naše facebooková stránka má nyní asi 100 fanoušků, je jasné, že ne všichni, co sledují naše audio výlevy, vědí o takzvaných bonusech, které vypouštíme na YouTube a sdílíme právě na největší sociální síti.

Pod slovem Bonus nečekejte zázraky. Jde o záznamy, které jsme vystřihli z finální verze některých dílů podcastu, a to buď kvůli jejich nevelké zajímavosti nebo nadbytečnosti. Ono to totiž na začátku může vypadat jako super téma, ale při poslechu dojdeme s Mikem na to, že je to zbytečné nebo nepovedené. Říkáme jim po filmařsku Deleted scenes(Vystřižené scény).

Mezi dalšími bonusovými materiály jsou i Behind the scenes (Ze zákulisí). To jsou nahrávky toho jak se připravujeme, přeříkáváme, prostě vše co se do podcastu nikdy nedostane.

Často nejde o nic moc zajímavého ani vtipného, ale občas se najde něco, co za to stojí. Mezi vystřiženými scénami tak najdete třeba tři audio záznamy z jedenáctého dílu, kdy nás navštívil dirigent Pražského filmového orchestru Jiří Korynta a některé jeho zajímavé názory a postřehy se jednoduše nevešly, tak se dostaly ven až jako bonus.

httpv://youtu.be/Kb8wRMrQZ1w

I z posledního třináctého dílu jsme vyřadili pár témat. To zajímavější se týkalo filmu Kapitán Phillips.

httpv://youtu.be/QOQ7TSsT5s8

Taky nás občas zlobí technika.

httpv://youtu.be/meCdRDQlqkM

Další zajímavé i nezajímavé materiály najdete na našem Youtube kanálu. A pokud chcete vědět co vše se kolem našeho filmového Podcastu Nafilmu.cz děje, přidejte se k nám na facebooku tady pod článkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také