Marvelovku Jessica Jones napíše autorka Dextera

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jessica Jones je jednou ze čtyř hrdinů, které chystá Marvel převést na televizní obrazovky, přesněji pak na populární streamovací službu Netflix. A stejně jako v případě Daredevila, který získal poměrně kvalitního scénáristu, nemůžeme nic namítat i na budoucí autorku Jessicy Jones.

Jessica Jones a Luke Cage
Jessica Jones a Luke Cage

 

Jde o scénáristku a producentku Melissu Rosenber, která například stojí za televizním hitem Dexter. Melissa byla navíc s projektem spojována i před několika roky, Marvel nakonec ale přichází se superhrdinkou až nyní. Stejně jako v případě dalších nových postav, i Jessica Jones pravděpodobně dostane 13 epizod, které vypuknou v roce 2015. Poté by se všichni měli ukázat v jednom společném projektu nazvaném Defenders, takové menší verzi Avengers.

Jessica Jones získala v komiksu superschopnosti po chemické nehodě. Uvádí se, že má nadlidskou sílu, je téměř nezničitelná a dokáže létat v podzvukové rychlosti. Kromě toho, že je strašně sexy, je také skvělou vyšetřovatelkou a reportérkou. Jejím partnerem je Luke Cage, další plánovaný hrdina pro Netflix. Prvně jsme ji mohli spatřit v prvním vydání komiksu Alias z roku 2001.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také