Kevin Smith viděl Bena Afflecka v novém netopýřím obleku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pokud si tedy režisér kultovních Clerks, scénárista a herec v jedné osobě nedělá srandu. My jsme se však rozhodli Smitovi uvěřit, protože byl před několika málo dny pozván na sešlost, kde Zack Snyder mimo jiné představoval Muže z oceli na Blu-Ray. Akce se účastnili i samotní herci, o snímku Batman vs. Superman jsme se však vůbec nic nedozvěděli. Kevin Smith ale ve svém podcastu prohlásil, že po ukončení této události si jej sám Zack Snyder vzal stranou a ukázal mu zbrusu nové fotky připravovaného kostýmu, který uvidíme právě v pokračování Muže z oceli. A prý nejen to. V obleku byl už oblečen Ben Affleck.

Ben Affleck
Ben Affleck

Kevin Smith toho v podcastu nechtěl příliš moc prozrazovat, ale některé detaily si ale prostě nemohl odpustit. Podobný oblek jsme prý totiž ještě nikde neviděli. „Okamžitě jsme Snydera objal. Ten kostým není vůbec podobný ničemu, co jsme doposud mohli vidět. V každém filmu se vyskytuje takové černé brnění ve stylu Matrixu. Na tom novém není ani jedna bradavka. Myslím si, že každý si pak řekne: A kur*a, až ho uvidí. Každý i ten nejzarytější fanda si prostě nakonec poví: Dobře, jsem připraven.“

O novém Batmanově kostýmu jsme už psali nedávno, když se zrovna o něm rozpovídal výkonný ředitel Warnerů. Tehdy prozradil, že Batman bude méně fyzicky vyspělý a více unaven životem, což fanoušky navedlo na jakousi cestu poznání, nikdo si však nemůže být ničím jistý, dokud to sami neuvidíme. Snad poznáme brzy, jestli Kevin Smith nepřeháněl.

Batman vs. Superman uvidíme v kinech od 17. července 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také