Justin Lin natočí další bourneovku

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů na Netflixu 3. týdne roku

Jak už bývá zvykem, v popředí sledovanosti týdne na Netflixu najdeme průměrné filmy a výborné seriály. Do obou žebříčků...

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Není to zas tak dávno, co jsme zaslechli, že se k dalšímu dílu bourneovské série vrátí Matt Damon s režisérem Paulem Greengrassem. Zvěsti v tomto případě byly však vyvráceny a teď, o tři měsíce později, máme už jasno. Pokračování Bourneova odkazu sice vznikne, režírovat ale bude Justin Lin (Rychle a zběsile 6) a vrátí se Jeremy Renner jak agent Aaron Cross.

Jeremy Renner
Jeremy Renner

Scénář k filmu napíše Anthony Peckham, autor Ritchieho Sherlocka Holmese či Eastwoodova Neporaženého z roku 2009. Poprvé se tak stane, že Tony Gilroy, scénárista všech předešlých čtyř dílů a režisér také toho posledního, nebude spjatý s projektem z bournovského universa. Jedním z producentů pak bude sám Justin Lin. Kromě Jeremyho Rennera nebyl doposud oznámen další účinkující.

Předlouho by tentokrát mělo být páté pokračování knižní série s názvem The Bourne Betrayal z pera Erica Van Lustbadera, který tak navázal na slavné romány Roberta Ludluma. Oficiální název filmu, který bychom měli vidět v kinech v létě 2015, nebyl ale ještě představen. Jen pro zajímavost ještě dodáme, že Bourneův odkaz vydělal celosvětově 275 milionů dolarů a stal se tak v pořadí až třetím nejúspěšnějším dílem série. Zdá se, že v Universalu ale značce věří i nadále.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také