Johnny Depp potvrzen pro druhou Alenku v říši divů

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Alenka v říši divů v režii Tima Burtona vydělala přes miliardu dolarů po celém světě. Pokračování tak bylo jen otázkou času. Podle nejnovějších informací se ho dočkáme v květnu v roce 2016, avšak režírovat již nebude Tim Burtona. Toho vystřídá James Bobin, který před dvěma roky přivedl Mupety úspěšně na filmová plátna.

Johnny Depp
Johnny Depp

Vrátí se i Johnny Depp jakožto kloboučník i Mia Wasikowska coby Alenka. Projekt pravděpodobně ponese název Through the Looking Glass (Za zrcadlem a co tam Alenka našla) – podle knižní předlohy, scénář opět napíše Linda Woolverton, která stojí za Lvím králem či nadcházející fantasy s Angelinou Jolie The Maleficent.

Předlohou by tak měla být již vzpomínaná kniha Lewise Carrolla (Za zrcadlem a co tam Alenka našla), která vyšla v roce 1871. Jednou již však byla zfilmovaná a to v roce 1999, kdy rovnou zavítala na televizní obrazovky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také