Hugh Jackman má rakovinu kůže

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tentokrát nejde o nadpis, který by měl naznačovat novou roli slavného australského herce. Hugh Jackman, hvězda X-Menů nebo letošního thrilleru Zmizení, totiž na sociální síti Instagram sdělil, že trpí rakovinou kůže. Tu mu lékaři diagnostikovali poté, co se Jackmanovi objevilo na nose znaménko. Návštěva doktora však následovala až tehdy, kdy Jackmana přiměla manželka Deborra-Lee Furness.

Hugh Jackman
Hugh Jackman

„Prosím, nebuďte hloupí jako já. Dejte se prohlédnout a používejte opalovací krém!“, dodal herec k fotce, kterou na Instagramu vyvěsil.

Podle lékařů se jedná o bazocelulární karcinom. Ten patří mezi nejčastější typy rakoviny kůže a jednou z nejčastějších příčin je přílišné vystavování slunci. Je považován za zhoubný, metastázuje jen v ojedinělých případech. Jackman pak více o svém současném stavu neuvedl.

Hugh Jackman se v nejbližší době ukáže v dalším X-menovském pokračování s podtitulem Budoucí minulost.

4 KOMENTÁŘE

  1. umis cist?? ma rakovinu kuze ne jen tak nake znamenko=) Podle lékařů se jedná o bazocelulární karcinom. Ten patří mezi nejčastější typy rakoviny kůže a jednou z nejčastějších příčin je přílišné vystavování slunci. Je považován za zhoubný, metastázuje jen v ojedinělých případech. Jackman pak více o svém současném stavu neuvedl.

  2. umis cist?? ma rakovinu kuze ne jen tak nake znamenko=) Podle lékařů se jedná o bazocelulární karcinom. Ten patří mezi nejčastější typy rakoviny kůže a jednou z nejčastějších příčin je přílišné vystavování slunci. Je považován za zhoubný, metastázuje jen v ojedinělých případech. Jackman pak více o svém současném stavu neuvedl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také