Hobit: Šmakova dračí poušť: Na návštěvě u Medděda

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Jak se blíží premiéra druhého Hobita, tak nám Peter Jackson se štábem ukazují více a více ze zákulisí filmu Šmakova dračí poušť. Po posledním videoblogu, nám teď herci představí scénu, která je podle nich samotných jedna z nejzajímavějších v celém ději jak Jacksonovy trilogie, tak i Tolkienovy knížky.

Gandalf a Medděd
Gandalf a Medděd

Jedná se o setkání trpaslíků s Meddědem, postavou člověka, který je někdy medvěd, nebo je to medvěd, co je někdy člověk? Každopádně i ve své lidské podobě je Medděd velký i v lidských měřítkách, a jak se s tím tvůrci popasovali, aby trpaslíci, Bilbo i Gandalf vypadali v jeho příbytku malí? Na to se podívejte ve videu, které si pro nás připravili.

Je vidět, že si tvůrci dali záležet i na nejmenších detailech této obří scény, a já už se nemůžu dočkat až ji 12.12. 2013, kdy snímek vlétne do kin, uvidím spolu s celým filmem na stříbrném plátně.

httpv://youtu.be/bicwV1Bmcqk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také