Duncan Jones dal přednost Warcraftu před Flemingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Moon a Zdrojový kód jsou skvělé filmy. Více toho režisér Duncan Jones prozatím nestihl natočit, přesto se mu do ruk dostal takový náročný projekt, jakým je filmová adaptace Warcraftu. A protože se na něm už pilně pracujeme, dostávají se k nám nejrůznější informace a zajímavosti ze zákulisí, které si pravděpodobně žádný fanda hry od Blizzardu nenechá ujít. 

Duncan Jones
Duncan Jones

Dnešní porce filmového Warcraftu však až tak moc o slavné počítačové hře není. Režisér Duncan Jones byl totiž v minulosti častokrát spojován se životopisným snímkem Fleming, který měl mapovat život slavného britského spisovatele a pobočníka šéfa tajné služby v britském námořnictvu, Iana Fleminga. Ten se však nejvíce proslavil jako autor knih o Jamesi Bondovi.

Snímek Fleming ale opravdu vznikne, jen u toho nebude vytížený Duncan Jones, který celý rok věnuje práci na Warcraftu. Studio se tedy rozhodlo, že se podívá po někom jiném, kdo by tento zajímavý projekt převzal. O hercích zapojených do Fleminga bychom se měli doslechnout někdy zkraje příštího roku.

Flemingův životopisný snímek pak bude založen na knize Andrew Lycetta a následném scénáři Johna Orloffa (Anonymouse, Legenda o sovích strážcích).

Na televizní obrazovky se chystá rovněž minisérie o Flamingovi. Hlavní roli si zde zahraje Dominic Cooper, proto si tyto velmi podobné projekty, ač jeden je určen pro diváky u televizorů, druhý bude natočen pro velké plátno, nepleťte.

Filmový Warcraft dorazí do kin 18. prosince 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také