Utká se nová Godzilla s obřím pavoukem?

Přečtěte si

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

O nové Godzille v režii Garetha Edwardse toho víme strašně málo. Proto jsme rádi, když se objeví jakýkoliv střípek nových informací. Radost pak máme například z toho, že se v tomto blockbusteru ukáže více monster, než jen samotná Godzilla. Přesně o tomhle totiž režisér hovořil na Comic-Conu, kde mimo jiné byla k vidění i první ukázka. Ta se posléze dostala i na internet a vy si ji můžete připomenout na tomto odkaze. Měli byste si však pospíšit, Warneři totiž dělají vše pro to, aby trailer z internetu nadobro zmizel.

Godzilla
Godzilla

Určitě to znáte. K velkým filmům, zvláště těm komiksovým, jsou vyráběny plastové hračky, postavičky hlavních hrdinů a jiných osob, které ve filmu nakonec opravdu vystupují. Nejinak tomu je i u Godzilly. Na veřejnost se totiž dostal popis hlavní enemis přerostlé ještěrky v dětském balení. A bude to stvoření MUTO s osmi končetinami, což se na první pohled jeví jako přerostlý pavouk Kumonga, který se objevil ve snímku z roku 1967 – Son of Godzilla. Pro vysvětlení dále přidávám, že Kumonga je radiací ozářený pětačtyřicetimetrový pavouk, důsledek nepovedeného experimentu.

Godzillu uvidíme v kinech nejspíše 15. 5. 2014. Režíruje již zmíněný Gareth Edwards, v hlavních rolích čekejte Aarona Taylor-Johnsona, Bryana Cranstona, Elizabeth Olsen, Kena Watanabeho a další. Mezi scénáristy narazíte i na jméno Frank Darabont, který by podle všeho měl být tím největším lákadlem filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také