Utká se nová Godzilla s obřím pavoukem?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

O nové Godzille v režii Garetha Edwardse toho víme strašně málo. Proto jsme rádi, když se objeví jakýkoliv střípek nových informací. Radost pak máme například z toho, že se v tomto blockbusteru ukáže více monster, než jen samotná Godzilla. Přesně o tomhle totiž režisér hovořil na Comic-Conu, kde mimo jiné byla k vidění i první ukázka. Ta se posléze dostala i na internet a vy si ji můžete připomenout na tomto odkaze. Měli byste si však pospíšit, Warneři totiž dělají vše pro to, aby trailer z internetu nadobro zmizel.

Godzilla
Godzilla

Určitě to znáte. K velkým filmům, zvláště těm komiksovým, jsou vyráběny plastové hračky, postavičky hlavních hrdinů a jiných osob, které ve filmu nakonec opravdu vystupují. Nejinak tomu je i u Godzilly. Na veřejnost se totiž dostal popis hlavní enemis přerostlé ještěrky v dětském balení. A bude to stvoření MUTO s osmi končetinami, což se na první pohled jeví jako přerostlý pavouk Kumonga, který se objevil ve snímku z roku 1967 – Son of Godzilla. Pro vysvětlení dále přidávám, že Kumonga je radiací ozářený pětačtyřicetimetrový pavouk, důsledek nepovedeného experimentu.

Godzillu uvidíme v kinech nejspíše 15. 5. 2014. Režíruje již zmíněný Gareth Edwards, v hlavních rolích čekejte Aarona Taylor-Johnsona, Bryana Cranstona, Elizabeth Olsen, Kena Watanabeho a další. Mezi scénáristy narazíte i na jméno Frank Darabont, který by podle všeho měl být tím největším lákadlem filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také