Trailer #1: Paranormal Activity: The Marked Ones (2014)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Série hororových záznamů Paranormal Activity se naposledy v kinech předvedla minulý rok se čtvrtým pokračováním. To však mnoho příznivých reakcí nesesbíralo a tak se tvůrci této továrny na peníze rozhodli, že další díl musí být Spin-Off. Vyřešeno tedy tak, že se příběh nikam nepohne a ve skutečnosti jen lehce odbočíme k dalším známým Katie a Micaha, kteří shodou okolností mají stejně vřelý vztah s kamerou, jako jejich parťáci z minulých „epizod“.

Pořád to stejné dokola...
Pořád to stejné dokola…

První trailer ukazuje, že v podstatě strašidelných momentů bude tentokrát poskrovnu, hlavní slovo spíše budou hrát záběry v akčním střihu, což může býti dáno vyčerpáním látky a zahleděním se v úspěšnosti o několik levelů propracovanějších hitů Kroniky nebo Patroly. S devadesátiprocentní předpovědí si však na toto pokračování P.A. za dva roky nikdo nevzpomene. A to se ještě připravte, že příští rok vyjde také Paranormal Activity 5, celkově tedy už šestý díl.

Paranormal Activity: The Marked Ones zrežíroval Christopher Landon, scénárista dvojky, trojky, čtverky i tohoto Spin-Offu. V kinech nejspíše už 9.1.2014.

httpv://youtu.be/J39iyK_aqDE

Předchozí článekRecenze: Turbo (2013)
Další článekRecenze: Don Jon (2013)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také