Trailer #1: Metástasis jako Breaking Bad pro latinskou Ameriku

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Je to pár dní, co skončil seriál Breaking Bad svým naprosto strhujícím finále.  Navíc se objevují první informace a dokonce i teaser k remaku tohoto televizního hitu, tentokrát zaměřeného na španělsky mluvící část amerických kontinentů. Proč? Podle tvůrců hlavně proto, že Breaking Bad je v USA obrovsky populární, ale v jiných zemích tak moc neprorazil.

Walter Blanco
Walter Blanco

Remake se bude jmenovat Metástasis a vlastně se bude jednat o dokonalou kopii původního seriálu. Dokonce byl Vince Gillian najat, aby na pošpanělštěnou verzi dohlédl.

Seriál bude vyprávět příběh učitele chemie, kterému je diagnostikována smrtelná nemoc a rozhodne se vstoupit do světa drog a zločinu, kde nakonec získá moc. Hrají Diego Trujillo jako Walter Blanco, Roberto Urbina jako Walterův pomocník Jose Miguel Rosas, Sandra Reyes jako Walterova manželka Cielo, Julian Arango jako Walterův švagr a Kolumbijský protidrogový agent Henry Navarro.

Jako důkaz, že to myslí vážně, pustili tvůrci do světa první teaser! Zopakujete si Waltův příběh ve španělštině?

httpv://youtu.be/ZiTLPGeIcEs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také