Go Like Hell: Tom Cruise v dalším filmu režiséra sci-fi Oblivion

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tom Cruise opět usedne za volant nadupané káry. Od jeho posledního závodu v Bouřlivých dnech Tonyho Scotta totiž uplynulo už dvacet tři roků a tak se slavný hollywoodský herec usmyslel, že by nebylo od věci, kdyby zavzpomínal na své mládí, zvlášť, když filmové automobilové závody jsou nyní v kurzu a když snímek Go Like Hell bude režírovat Joseph Kosinski, autor letošní sci-fi Nevědomí, ve které si zahrál i právě Tom Cruise.

Tom Cruise ve filmu Bouřlivé dny z roku 1990
Tom Cruise ve filmu Bouřlivé dny z roku 1990

Film nás zavede do roku 1966 a přímo do centra dění, kde boj o slávu svádí slavné značky Ford a Ferrari. Snímek se nechá inspirovat stejnojmennou knihou autora A.J. Baimeho, který v ní popisuje Fordovu cestu na vrchol, když v roce 1966 poráží konkurenta díky autu navrženém Carrollem Shelbym.

Carrolla Shelbyho by si měl zahrát právě Tom Cruise, který spojí síly s Henrym Fordem II. a jedním z nejvýznamnějších automobilových manažerů Lee lacoccou, v té době vystupujícím jako viceprezident skupiny osobních automobilů. Všichni tři tak budou usilovat, aby dominance Ferrari skončila a nastaly lepší zítřky pro Ford.

Trojici slavných jmen se nakonec podařilo vyvinout Forda GT40, který se později stal prvním americkým autem, které zvítězilo v závodě 24 hodin Le Mans.

Prozatím vůbec netušíme, kdy se začne natáčet, stejně tak nedokážeme odhadnout, kdy by mohl snímek vejít do kin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také