Známe hlavní představitele série 50 odstínů šedi!

Přečtěte si

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Tak sláva! Jedna úmorná epizoda filmové adaptace populárního série končí. Po měsících dohadů konečně víme, kdo ztvární Christiana Greye a Anastasii Steele ve Fifty Shades of Grey.

Charlie Hunnam
Charlie Hunnam

Milionáře Christiana Greye ztvární Charlie Hunnam, kterého jsme toto léto viděli v Pacific Rimu, kde hrál hlavní postavu Raleigha, bývalého pilota Jaegera.

Druhou tváří filmů bude Dakota Johnson. Dakota je dcerou Melanie Griffith a role Anastasii bude její první velkou filmovou rolí. Zatím jsme ji mohli vidět v malých roličkách ve filmovém 21st Jump Street nebo Zásnubách na dobu neurčitou.

Dakota Johnson
Dakota Johnson

Knižní trilogie Fifty Shades byla původně inspirovaná sérií Twilight (první verze Stín byla fan fiction o Twilight), akorát tedy Fifty obsahují přehršel toho, po čem Bella toužila a Edward nechtěl. Pokud nepatříte mezi miliony čtenářů (nebo spíš čtenářek), koukněte se například na toho video moderátorky Ellen DeGeneres, ve kterém se pokouší namluvit audioknihu Fifty Shades of Grey.

httpv://youtu.be/on3JCwnwHbU

Premiéra filmu v USA je stanovena na 1. srpna 2014, u nás se toho dočkáme už o den dřív, 31. července (jupí).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také