Trailer #1: RoboCop (2014)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

S novým RoboCopem to nebylo vůbec jednoduché. Když pominu, že jde o remake slavné sci-fi z roku 1987, měl projekt problém s obsazením hlavních herců (v hledáčku byli Michael Fassbender, Matthias Schoenaerts, Russell Crowe, Hugh Laurie, Edward Norton, Jessica Alba, Keri Russell, Kate Mara, Sean Penn). Dokonce vše nasvědčovalo tomu, že film zrežíruje Darren Aronofsky. Nestalo se tak a filmu se tedy chopil José Padilha, tvůrce dvojdílné akční série Elitní jednotka. Jméno brazilského režiséra se jevilo jako skvělá volba. V průběhu natáčení však José přiznal, že projekt nesměřuje přesně takovým směrem, jakým by si on sám představoval a ve skutečnosti má hodně svázané ruce. Tak uvidíme…

Joel Kinnaman jako RoboCop
Joel Kinnaman jako RoboCop

První upoutávka se dostala konečně na internet. V ní se dostáváme do budoucnosti, přesněji roku 2029. Detroitský policista Alex Murphy je velmi těžce zraněn a jedinou možností, jak jej „zachránit“, je vzít to, co z něj zbylo a pomocí pokročilé technologie vytvořil napůl člověka a napůl robota. Po úspěšném pokusu se tedy Alex Murphy vrací do ulic města a opět je připraven zatočit s kriminalitou a setkat se i se svou rodinou. Ze své nové identity a záchrany života však dvakrát radost nemá.

O samotný scénář se postaralo velmi zajímavé trio – Nick Schenk (Gran Torino), James Vanderbilt (Amazing Spider-Man,White House Down, Zodiac) a nováček Joshua Zetumer. V hlavních rolích se představí Joel Kinnaman, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Abbie Cornish, Jay Baruchel, Michael Keaton, Jackie Earle Haley a další.

Co říkáte na první trailer? Jak se vám líbí černý oblek, vize budoucnosti a akční záběry?

httpv://youtu.be/UuVphAuRo7Q

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také