Trailer #1: August: Osage County (2013)

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Festival v Torontu přinesl další trailer. Tentokrát na film, který má velké (čti oscarové) ambice. August: Osage County je film natočený podle oceněného dramatu Tracyho Lettse, který svou hru přepsal i pro filmové plátno. Na co ale film bude lákat nejvíce, jsou herecké výkony. Ty obstarají hvězdy jako je Meryl Streep, Julia Roberts, Ewan McGregor, Benedict Cumberbatch, Chris Cooper nebo Abigail Breslin.

Ukázka z traileru
Ukázka z traileru

August: Osage county je drama o rodině Westonových, která se sejde doma kvůli sebevraždě hlavy rodiny. Během pár dní, které rodinní příslušníci stráví společně, začnou na povrch vyplouvat různá tajemství. Hlavním sloganem filmu je: Misery is served, takže se dá očekávat, že zmiňovaný herci mají rozhodně příležitost zazářit. Film se na TIFF již promítal a podle prvních reakcí se dílo podařilo a hlavní hvězdou je opět (a nečekaně) Meryl Streep. Weinstein Company, která produkuje tento film, před dvěma lety produkovala i Železnou lady, za níž si Meryl Streep odnesla jejího třetího Oscara (na kterého čekala více jak čtvrt století). Podaří se Harveymu Weinsteinovi dotlačit Meryl opět na oscarové podium?

httpv://youtu.be/4VBEZrkCT8Q

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také