Speciální čarodějnický díl XXIV v rukách Guillerma del Tora!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Je to neuvěřitelné, Simpsonovi už 29. září 2013 startují dvacátou pátou sezónu! Za tu dobu se pochopitelně kvalita jednotlivých epizod poměrně snížila, avšak  v každé ze sérií se můžeme těšit na jednu speciální, halloweenskou epizodu, která je téměř vždy zárukou pořádné zábavy. Dvacátý čtvrtý Speciální čarodějnický díl, v originále Treehous of Horror, uvede Guillermo del Toro, režisér letošního Pacif Rimu a milovník nejrůznějších příšer, monster a všelijakých stvoření, o čemž vypovídají i další filmy kreativního tvůrce (Faunův labyrint, Hellboy).

Simpsonovi
Simpsonovi

Jako vždy ponese čarodějnický díl tři příběhy. Ve všech nás pravděpodobně čekají zmíně příšery z dílny del Tora, ale například i potvory ze slavných hororových filmů.

V prvním dějství bude Homer jezdit po Springfieldu a pustošit nepořádek jako v pohádce Dr. Seusse The Cat in the Hat. Ve druhém se Bartovi stane nehoda, která má za následek, že se jeho hlava spojí k tělu Lisy. Třetí nás vezme zpět do roku 1930, kdy cirkus pana Burnse cestuje do Springfieldu s umělci akrobatickou Marge a železným mužem Homerem.

Speciální čarodějnický díl uvidí diváci 6. října na stanici FOX a půjde tak o druhou epizodu nové série.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také