Jeff Bridges viděl neživé agenty a nelíbí se mu

Přečtěte si

Autor

V rozhovoru pro GQ magazine se Jeff Bridges vyjádřil ke svému zatím poslednímu filmu R.I.P.D., česky URNA: Útvar rozhodně neživých agentů. Komedie, kde si zahrál s Ryanem Reynoldsem na policisty ze záhrobí, si od své červnové premiéry, při rozpočtu 130 miliónů, zatím vydělala jen 68 miliónů a nepyšní se zrovna pozitivním hodnocením.

Jeff Bridges
Jeff Bridges

„Bylo tak skvělé pracovat na tomto filmu. Myslel jsem si, že by to mohla být zábavná podívaná,“ řekl. „A když jsem to viděl, nadšení pominulo. Myslím, že studio udělalo některá rozhodnutí, které bych já neudělal.“

Bridges dále přiznal, že si připadá jako by si vsadil na závodního koně a když všichni ostatní odstartují, ten jeho stále stojí na startu. V tomto případě spadl i žokej, kůň skončil poslední a sázka propadla. Ale sám herec s úsměvem uznal, že i to se může někdy stát.

Popravdě asi není moc herců, kteří by alespoň jednou za kariéru nezažili podobný pocit. Bridges ale nemusí smutnit, protože většina jeho filmů je povedená a tohle může brát jen jako výjimku potvrzující pravidlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také