Jason Statham unikl smrti při natáčení Expendables 3

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Natáčení třetích Postradatelných je v plném proudu. Parta Sylvestera Stalloneho už v současné době natáčí v Bulharsku, které propůjčilo místní lokace i ve druhém pokračování. Určitě si pamatujete, že před dvěma lety, kdy se dvojka natáčela, zemřel při natáčení akční scény jeden z kaskadérů a druhý byl zraněn. Série Expendables se totiž točí podle staré školy a většinu záběrů se tvůrci snaží natočit co nejreálněji, bez žádných digitálních efektů.

Jason Statham
Jason Statham

Velice špatně mohla před pár dny dopadnout i jedna z hlavních hvězd filmu, Jason Statham. O historce z placu se rozpovídal Terry Crews, který byl nedávno na návštěvě v Noční Show Jaye Lenoe.

Při natáčení v Bulharsku byla prý jedna scéna, kdy Jason Statham měl řídit dodávku, následně s ní zastavit, aby skupinka Postradatelných mohla zezadu vyskočit ven a jít do akce. Jenže vše probíhalo trochu jinak. Stathamovi se dodávka nepodařila zastavit a skrze vodní molo si to namířil rovnou do Černého moře. Celý štáb prý šílel, jeden křičel na druhého…

Naštěstí se Stathamovi podařilo z dodávky dostat a v pohodě doplaval na břeh. Dodávka ale zmizela pod hladinou.

Vše nakonec dopadlo dobře a vyprávění Terryho Crewse se tak může jevit, jako skvělá reklama a pozvánka na třetí díl série, který opět nabídne sešlost akčních hvězd. V hlavních rolích se ukáží Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Jet Li, Dolph Lundgren, Wesley Snipes, Mel Gibson, Kellan Lutz, Harrison Ford, Antonio Banderas, Terry Crews, Randy Couture a Robert Davi. Režíruje Patrick Hughes a snímek uvidíme v kinech 14. 8. 2014.

httpv://youtu.be/ka9ZDtCfdSU

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také