Jak bude vypadat Batman v pokračování Muže z oceli?

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Před necelým měsícem proletěla světem zpráva, že novým Batmanem v pokračování Muže z oceli bude Ben Affleck. Fanoušci se rozdělili do několika táborů. Někteří jen těžko překousávají, že jejich oblíbený hrdina už nebude mít tvář Christiana Balea, ale rodáka z Kalifornie. Některým Affleck vůbec nevadí a někteří (například já) dokonce tvrdí, že jeho volba je velmi povedeným castingovým výběrem. Jak to všechno dopadne, uvidíme až v kinech za dva roky na premiéře, ale už dnes víme, jak asi bude netopýří muž v podání Bena Afflecka vypadat.

Ben Affleck
Ben Affleck

Výkonný ředitel Warner Bros Kevin Tsujihara se na toto téma rozpovídal pro časopis Variety. Zdá se, že nový Batman bude o mnoho let starší a méně fyzicky vyspělý, než ten z trilogie od Christophera Nolana. Prý máme očekávat unaveného a životem otráveného Bruce Waynea, který však bude do příběhu podle režiséra Zacka Snydera perfektně zapadat. Tsujihara zároveň uvedl, že Ben Affleck je pro tuto vizi Batmana ideální volbou a fanoušci si jej určitě zamilují.

V komiksu se Superman s Batmanem utkali několikrát
V komiksových knihách se Superman s Batmanem utkali několikrát

Zdá se, že by mohl Batman výše zmíněným popisem alespoň z části odkazovat na slavný komiks Franka Millera – Návrat temného rytíře. V tomto díle je Bruce Wayne stárnoucí a zahořklý miliardář, co pověsil černou kápi na hřebík a dál se už do boje proti zločinnosti v Gothamu nezapojuje. Zde se také například utká se Supermanem a celý komiks je také velmi povedeně zpracován jako animovaný film o dvou částech z let 2012 a 2013.

Premiéra sequelu Muže z oceli je naplánovaná na 17. červenec 2015.

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Marty Steinbach Nesoudím Bena podle Daredevila,to je dávná minulost,ale skvělej herec to určitě není.V režisérském křesle má podle mně před sebou ještě spousty vynikájících filmů,ale jako herec je více než průměrný…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také