Daniel Radcliffe tvrdí, že si Harryho Pottera už nezahraje

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Je to pár dní zpátky, co přišla zpráva, že Warner Bros. obnoví spolupráci s J. K. Rowlingovou a svět Harryho Pottera se vrátí na velká plátna. Film(y?) se inspiruje knížkou a životem fiktivního autora Newta Scamandera „Fantastická zvířata a kde je najít“. Rowlingová, která spoluprodukovala poslední film o Harrym Potterovi, dokonce sama píše scénář.

Harry Potter
Harry Potter

Film by se měl odehrávat cca 70 let před tím, než Harry, Ron a Hermiona vůbec nastoupí do Bradavic, i tak ale Rowlingová prý hledá cesty, jak zapojit některé z postav, které již známe. Britský deník The Guardian se v posledním interview ptal Daniela Radcliffa, jestli si zopakuje roli Harryho Pottera. Daniel odpověděl: „Asi nemusím dodávat, že ne. Ani nevím, jestli si nějakou svou roli zopakuje někdo z původního obsazení. Nic o tom nevím„.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také