Vin Diesel jako chodící strom Groot?

Přečtěte si

Autor

Řeč je samozřejmě opět o komiksovém světě Marvel, konkrétně o tom, jakou roli bude hrát právě Vin Diesel, který se kromě nového Riddicka a série Rychle a zběsile začal motat kolem tohoto rozjetého universa. O herci se začalo mluvit v souvislosti s mega záporákem Thanosem. Kolovaly teorie, že by slavnou postavu obdařil svým drsným hlasem. Další verze byla ta, že by Diesel mohl ztvárnit Visiona, což posléze v souvislosti s oznámením oficiálního názvu pokračování Avengers dávalo větší smysl.

Groot
Groot a Rocket Raccoon

Nakonec bude nejspíš vše trochu jinak. Vin Diesel zřejmě chtěl trochu naznačit, jak to s ním ohledně komiksového universa je a na své Facebook stránce změnil svoji úvodní fotku. Na stránku nahodil obrázek člena Guardians of the galaxy. Postavou je Groot, což je chodící strom, který kromě obrovské síly dokáže měnit velikost, vytvořit menší kopie sebe sama a jeho dobrým parťákem je mluvící mýval Rocket Raccoon.

Vin Diesel by v tom případě neměl moc práce protože tenhle super silný strom toho kromě fráze „I am Groot“ moc nenamluví, ale dá se předpokládat, že  se tvůrci nebudou striktně držet jedné věty a trošku rozšíří jeho slovní zásobu.

Dovedete si představit strom s hlasem Vina Diesela nebo doufáte, že se slavný herec nakonec objeví v jiné roli?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také