Tváře, ze kterých může vzejít nový Batman pro pokračování Muže z oceli

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Od té doby, co Zack Snyder na Comic-Conu ohlásil návrat Batmana na filmová plátna, se šíří internetem jeden klep za druhým. Jenže teprve v posledních dnech vyplouvají na povrch informace potvrzené samotnými Warnery. Tou první byl fakt, že se do nové role „netopýra“ hledá „starší“ herec, čímž se dostáváme k faktu dalšímu – Warneři se totiž hodlají inspirovat slavným komiksem Franka Millera The Dark Knight Returns, kterého jsme v minulém roce rovněž mohli vidět na DVD a Blu-Ray v animované podobě. Jeho recenzi si můžete přečíst zde. Tím pochopitelně netvrdíme, že Zack Snyder slavný příběh vykrade, jen by se měl inspirovat vztahy, které mezi Supermanem a Batmanem v onom komiksu panují.

Batman vs. Superman
Batman vs. Superman

Zdroje z Hollywood Reporter tedy uvádí, že novým Temným rytířem bude drsňák kolem třicítky až čtyřicítky. Potvrzena je prý i informace, že nás nečeká Batmanův zrod, tudíž se žádné Batman začíná nekoná. Scénář z pera Davida S. Goyera je sice v plenkách, přesto už Warneři poukazují na první jména, adepty, kteří by se v budoucnu mohli představit se škraboškou. Jen nutno dodat, že žádný herec nebyl nikterak ze strany studia kontaktován a v budoucnu může dojít k úplně jinému obsazení, než které nabízí následující seznam.

Nejvíce se snad mluví o Joshovi Brolinovi, herci, kterého jsme v posledních letech mohli vidět v Opravdové kuráži, Mužích v černém 3 či Gangster Squad. Také se na něj můžeme těšit v remaku Oldboye a Sin City 2, což jsou další role, ve kterých může vyniknout jeho nekompromisnost a tvrdost už od pohledu.

Josh Brolin
Josh Brolin

Mezi další osoby na seznamu patří Ryan Gosling. Ten byl před pár dny dokonce skloňován s dalším veleočekávaným projektem Star Wars: Epizodou VII. Tím dalším je Joe Manganiello, který svou filmovou kariéru teprve rozjíždí. Nejvíce ho budou znát televizní diváci ze seriálu True Blood, z filmové tvorby pak Bez kalhot nebo Jak porodit a nezbláznit se. Zvažován je i hobití Richard ArmitageMatthew Goode, který se moc dobře zná se Snyderem z Watchmenů a Max Martini z Pacific Rimu.

Druhý Muž z oceli, který se nejspíše představí pod názvem Batman vs. Superman, vlétne do kin v roce 2015. Samozřejmě můžeme počítat s návratem Henryho Cavilla s „S“ na hrudi i Lois Lane v kůži Amy Adams, s největší pravděpodobností se vrátí také Laurence Fishburne jako Perry White a mnoho dalších. Režírovat nebude nikdo jiný, než Zack Snyder a nezbývá než doufat, že se do procesu zapojí i Christopher Nolan, který zrod nejslavnějšího superhrdiny v minulém případě produkoval.

Máte představuje o některých jiných hercích, kteří by do role nadcházejícího Batmana skvěle pasovali? Podělte se s námi v komentářích.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také