Trailer #2: Kapitán Phillips (2013)

Přečtěte si

9 trailerů týdne: Život v počítačové simulaci a mladý The Rock

Dobrých trailerů není nikdy dost. Za poslední týden byla naštěstí uvedena celá řada zajímavých titulů, ze kterých nejvíce vyčnívá...

10 nejstahovanějších filmů týdne podle TorrentFreaku

TorrentFreak zveřejnil nejstahovanější filmy týdne. Nelegálnímu stahování z torrentů aktuálně vévodí westernové drama Tome Hankse, News of the World,...

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Paul Greengrass v současnosti patří k absolutní režisérské špičce, což dokazují jeho předešlé projekty, ať už to byly dva díly bourneovské trilogie nebo Let číslo 93. Po třech letech opět usedl na režisérskou stoličku a natočil film podle skutečné události, která se odehrála v roce 2009. V té době somálští piráti přepadli přepravní loď kapitána Phillipse (Tom Hanks), který se nakonec vzdal a nechal zajat, aby zachránil zbytek své posádky. Přesně o tomto hrdinském činu vypráví nový film Paula Greengrasse.

Tom Hanks
Tom Hanks

Druhá upoutávka Kapitána Phillipse nabízí neskutečně autentické záběry, přesně takové, u jakých se Greengrass cítí jako ryba ve vodě. K vidění je několik dechberoucích momentů a vše doprovází neméně napínavá hudba. S předstihem můžeme říci, že Paul Greengrass opět boduje!

Dále hrají Catherine Keener, Max Martini, Yul Vazquez, Chris Mulkey a další. Scénář obstaral Billy Ray, autor prvních Hunger Games či Hartovy války. Snímek má premiéru 21. 11. 2013, na Slovensku nejspíše 24. 10. 2013.

httpv://youtu.be/Sp6jpeDeQmE

Předchozí článekTrailer #1: Her (2013)
Další článekTrailer #2: Konzultant (2013)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také