Trailer #1: Kameňák 4 (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Veleúspěšnou trilogii Zdeňka Trošky, ze které podstatná část českých diváků dělá doslova národní památku, netřeba představovat. Málo kdo ale věděl, že se natáčí čtvrté pokračování. To už nemá v režii Zdeněk Troška, nýbrž Ján Novák, který doposud natočil jen jeden celovečerní snímek (horor Klíček), nutno ale zdůraznit, že má za sebou několik slušných televizních dokumentů.

Kameňák 4 (2013)
Kameňák 4 (2013)

Na čtvrtém Kameňáku je hned několik zajímavých poznatků a to ještě před samotnou premiérou. Film se totiž stihl natočit za pouhých 16 dní, ty ale filmaře stály přes dvacet milionů korun. Do zajeté série se navíc vrací téměř všichni, které známe z minulých dílů, výjimkou je snad jen Jana Paulová. Těšit se můžeme o to víc na Danu Morávkovou, která ji nahradila ;-).

Prvním teaserem zřejmě tvůrci chtěli navázat na atmosféru původní trilogie, která odstartovala přesně před deseti lety. Kromě naprosto odporných, neprofesionálních záběrů se totiž připomene i hlas Helenky Vondráčkové, ze které si budete mít chuť urvat uši. Snad ani jedna vteřina teaseru nedokáže vyčarovat úsměv, přesto už tušíme, že Kameňák 4 bude vydělávat ve velkém. V českých kinech od 10. 10. 2013.

V hlavních rolích Václav Vydra nejml., Dana Morávková, Josef Laufer, Hana Čížková, Lucia Molnárová, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Václav Glazar, Tomáš Lipský, Lenka Vacvalová, Bohumil Klepl, Sára Milfajtová, Milan Pitkin, Zdeněk Srstka, Václav Upír Krejčí, Martin Dejdar, Alice Bendová a další.

A to se ještě připravte na příští rok, kdy do kin vtrhne trhák všech trháků, Babovřesky 2.

httpv://youtu.be/yBcxHTxn5Vs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také