Trailer #1: Antboy (2013)

Přečtěte si

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

Autor

Než se dočkáme nástupu na filmová plátna dalšího komiksového superhrdiny, pod hlavičkou Marvel, Ant-Mana, kterého bude režírovat Edgar Wright (Jednotka příliš rychlého nasazení, Soumrak mrtvých), přichází někdo jemu podobný a mnohem mladší.

Antboy (2013)
Antboy (2013)

Nejde sice o snímek, který poletí do kin celého světa, ale rozhodně stojí za krátkou zmínku. Sám trailer slibuje velkou zábavu a originální situace.

Podobně jako například Spider-Man je obyčejný dvanáctiletý chlapec kousnut zvláštním druhem mravence. Jeho tělo se mění, získává nové superschopnosti, které mu nejdříve komplikují život, ale nakonec přichází na to, jak je využít pro konání dobra. Kostra příběhu asi nebude nikterak originální, čeká nás výběr kostýmu, jména, zkoušení nově nabytých schopností, hlavní záporák, superhrdinova láska, ale přesto může být tento dánský film dost zábavný. Stačí se podívat na tento výborný trailer.

Dobrodružná komedie Antboy vychází z dětské knihy Kennetha Bogha Andersena a dle mého bude mít film úspěch právě u dětí, kterým byla určena kniha a dospělí rozhodně nezůstanou pozadu. Světovou premiéru si odbude 20. sprna na Mezinárodním Filmovém Festivalu v Torontu.

httpv://youtu.be/6LyneHFQG6s

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také