The Legend of Conan odstartuje novou trilogii

Přečtěte si

Autor

Arnold Schwarzenegger si ke sklonku své herecké kariéry zopakuje jednu ze svých legendárních rolí, Barbara Conana. Původní film z osmdesátých let ho vyšvihl na vrchol divácké popularity. The Legend of Conan by měl postavě vrátit zašlou filmovou slávu a přiživit se z nynější obrovské oblíbenosti fantasy. Původně jsme si mysleli, že půjde jen o nostalgický jednorázový příběh, jež se nám pokusí z úst dostat trpkou pachuť po zpackaném filmu Jasonem Momoou. Nakonec ale bude všechno jinak.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger

Producent Fredrik Malmberg oznámil, že pokud The Legend of Conan u diváků uspěje, můžeme se dočkat dalších dvou pokračování, jež z původně solitérního snímku udělají prvního z trojčat. Koncept prvního filmu je jasný, má se odehrávat v době, kdy lidé vzpomínají na Conana jako na udatného válečníka a zachránce lidu Aquilonie, na jejímž trůně nyní sedí. Bývalý barbar se zřejmě lidu již hodně odcizil a vřavu bitev vyměnil za pohodlí královského dvora, nastává proto čas, aby se vypravil do své poslední bitvy a zemřel jako hrdina.

Je otázkou, zda další filmy počítají s Arnoldem. V prvním díle pravděpodobně na konci hrdinsky zahyne a předá žezlo jednomu ze svých přátel. Budou mít ale další díly naději na úspěch, když jim na plakátech bude chybět drsná tvář rakouského kulturisty? Nedopadnou stejně jako nepovedený dva roky starý remake? Doufejme, že se celá značka vzpamatuje a po jistojistě nářezovém prvním díle se k nám dostanou pokračovaní v hlavní roli s hvězdou stejné velikosti jako je Arnold.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také