Rozjezd #17: Od slaďárny Breaking Bad ke zmasakrovaným filmovým padouchům

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Už je to přesně sedmnáct týdnů, co si každé pondělí můžete pošmáknout nad kupou nejlepších videí, které tak trochu souvisí s filmovým světem. Pro dnešek je připravena další sbírka deseti skvělých kousků!

Breaking Bad jako slaďárna

Začínáme jedním povedeným fan trailerem, který si ze slavného seriálu tak trochu utahuje a dělá z dramatické podívané romantickou komedii.

httpv://youtu.be/KWrRPohom3I

Star Wars rande

Jste na prvním rande pozval jste si ke stolečku všechny známé postavy z mezigalaktických Hvězdných válek. Objeví se téměř všichni známí a tak je jen na vás, s kým po večeři odejdete domů :-D.

httpv://youtu.be/JltXS4oqTeI

Drogy ve filmech

Podobné sestřihy nikdy v rozjezdu nechybí. Výjimkou není ani toto pondělí, které kromě „drogových“ záběrů nabídne další řadu skvělých videí, co za to stojí!

httpv://youtu.be/CKMemlQf3IU

Big Lebowski v 60vteřinách

Slavná komedie dua Coenů je dalším bijákem, který si zopakujeme v pouhých šedesáti vteřinách.

httpv://youtu.be/YLhB8G1IXPI

Travička zelená vs. Taken

Dva telefony, dvě postavy. Obě ale z jiného filmu. Co když slavné filmové telefonní scény souvisí s úplně jiným snímkem nebo dokonce úplně jiným filmovým žánrem?

httpv://youtu.be/_okvUNp52lQ

Hrdinové se představují

Superhrdinové si potrpí na dramatické představení sama sebe. Následující sestřih vše potvrzuje.

httpv://youtu.be/9H_xHpWWozM

Když se ve filmu skáče a padá

Další fantastický sestřih patří filmovým záběrům, ve kterých nejrůznější postavy skáčou ze skály, z mrakodrapů a dalších výšin.

httpv://youtu.be/uQGsp_pRj-Q

Je to moje chyba

Parádní kraťas, ve které hlavní roli hraje hvězdička z Community. Ta si zrovna prožívá nepěkné chvíle života, je ze všeho otrávená a tak díky souhry náhod bere svůj život do vlastních rukou. Je to ale návykové.

httpv://youtu.be/Uj2kQYk5pnM

Predator vs. Wolverine

Další video ze série skvělých kousků od Machinima. Tentokrát se proti sobě postaví Predátor a Wolverine. Koho tipujete za vítěze, ještě před tím, než spustíte video?

httpv://youtu.be/NY3T45Kn5sg

Po záporácích

Všichni jsou mrtví. Končetiny se válí po pokoji, všude samá krev. Kdo stojí za tímto masakrem filmových a komiksových padouchů?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také