Rozjezd #16: Od pařby Iron Mana 3 k dechberoucímu sestřihu o životě a smrti

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dnešní rozjezd dorazil na web trošku později, než obvykle, to ale nemění nic na tom, že 16. pokračování naší rubriky přináší jednu z nejlepších sbírek filmových videí, jaké jsme tu kdy za uplynulý týden měli. Tak směle do toho!

Iron Man 3 jako stará pařba

Třetí plecháč v Pondělních rozjezdech zazářil už několikrát, hlavně v době, kdy zaplňoval kina. „Pár“ týdnů po premiéře dostává svou vlastní verzi toho, jak by snímek Shanea Blacka vypadal v 8bitové pařbě.

httpv://youtu.be/BfiwR1Ermlo

Zkažené záběry 4. série Star Treku: Nová generace

Co víc psát, když nadpis hovoří za vše.

httpv://youtu.be/6SvVXb3yq-U

Odkazy na filmy v Simpsonech (1. – 5. série)

Legenda mezi televizními seriály si v prvních pěti sezónách vzala na mušku hned několik filmových kousků. Pojďte se mkrnout na všechny odkazy z filmového universa, které žlutá rodinka ve svých televizních začátcích odvysílala.

Čelisti po domácku

Nadšenci filmových klenotů opět sáhli po slavném kousku a vlastními silami se pokusili svým divákům napodobit slavnou scénu z filmu Stevena Spielberga.

httpv://youtu.be/vMwZsSFM544

Geniální trailer k Naruto Movie

Jak by vypadal hraný film podle slavné mangy Naruto? Na tuhle otázku se pokusil odpovědět jeden z nadšenců s filmařským talentem, který s kamarády drapl po kameře a natočil hodně parádní trailer k filmu. Ten bohužel nikdy nevznikne…

httpv://youtu.be/FEo2ipzypTQ

Kick-Ass jako 8bitová hra

8bitovka dneska podruhé a opět v nádherném provedení, které tip ťop odpovídá filmové předloze.

httpv://youtu.be/PKZgWdBK8-A

Super Mario Bros. v moderním kabátku

V dnešním bohatém videoherním koutku si přijdou na své i fandové naprosté klasiky. Jak by vypadal Super Mario v 3D, který čerpá ze svého nejslavnějšího provedení? Připraveny jsou hned dva levely, které zná asi každý.

httpv://youtu.be/szXaNVNMoVU

httpv://youtu.be/sabJf0f4cM4

Nejhorší padouch všech dob

Skvělý kraťas, který tak trochu ukazuje záporáky, jak by klidně mohli vypadat ve skutečném světě. Skvělá ukázka toho, že drsňákcé řečičky jsou někdy málo, zvlášť, když svůj job pořádně neovládáte.

httpv://youtu.be/wiQqJW_TYqk

Sestřih: Cesta životem

Vše zakončujeme jedním z nejlepších sestřihů, které jsme tu kdy měli. Video obsahuje celkem 150 snímků, které vypráví o lidském životě a smrti v slavných filmových peckách. Prostě husina, jak má být!

httpv://youtu.be/BppqSwvuLRA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také