Rozjezd #16: Od bitky Supermana s Thorem k nepovedeným záběrům z Breaking Bad

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pondělní rozjezd je už opět připraven vás pobavit nad nejlepšími kousky minulého týdne. Máme tu několik videí pro milovníky komiksů, sci-fi a jednoho z nejlepších seriálů současnosti – Breaking Bad. No a to je v podstatě všechno, když to shrnu…

Kraťas, který DC Comics budou závidět

Nechci předem pokazit překvapení, takže jen dodám, že jde o skvěle natočený kraťas, nad kterým by vydavatelství DC Comics valilo bulvy.

httpv://youtu.be/x-4Fqejt83s

Superman vs. Thor

Těhle fightů, o kterých se nám na filmovém plátně může jenom zdát, jsme tu měli už několik a s otevřenou náručí rádi přivítáme i další. Koho tipujete za vítěze ještě před tím, než video pustíte?

httpv://youtu.be/nO-uN-EyEjM

Elysium vs. Wall-E

Elysium je skvělé sci-fi, o kterém jsme se už rozepsali v recenzi. Mrkněte se na jeden hodně povedený fan trailer křížený s pixarovkou Wall-E.

Jaký bude nový Doctor Who?

BBC nedávno představilo nového Doctora Who. Je jím Peter Capaldi, kterého budou znát diváci z britského seriálu The Thick of It, kde ztvárnil hodně „milého“ chlapíka Malcolma. Co když tyhle dva seriály zkřížíme?

httpv://youtu.be/5Blf073f2Lc

Freddie Wong je Batman!

Frajer na efekty a internetové seriály natočil další bravurní skeč. Tentokrát je jakoby Bruce Wayne, kterého „Morgan Freeman“ obdaruje skvělou věcičkou. Tu například známe z Temného rytíře.

httpv://youtu.be/seE59eiD5nw

99 blockbusterů v jednom

Někdo si dal tu práci a sestříhal neuvěřitelné video, do kterého vložil hned 99 různých filmových blockbusterů. Snad jen dodat, že párkrát se autor asi nechal unést, protože minimálně dva snímky bychom asi do blockbusterů neřadili.

httpv://youtu.be/WTqwbL1IWQc

Breaking Bad a Albuquerque

Breaking Bad nyní v úžasném jedenáctiminutovém sestřihu s výborným hudebním doprovedem.

httpv://youtu.be/A7-LcGDHfKs

Pacific Rim ve stylu produkční společnosti Toho

Toho je japonská produkční společnost, která se v minulosti podílela na všemožných snímcích o Godzille a jiných japonských trhácích, kde si to obří ještěři rozdávají s lidmi. Takhle nějak by prý Pacific Rim vypadal v jejich rukách.

httpv://youtu.be/y3Qygyy4204

Hra o trůny jako Buffy, přemožitelka upírů

Game of Thrones jako Přátelé nebo Game of Thrones jako osmdesátkový televizní seriál. Tohle všechno už tady bylo. Dnes dostává intro slavného seriálu z HBO další proměnu a to do upíry nesnášející Buffy, kterou do televize přivedl Joss Whedon.

httpv://youtu.be/8FB2MaR3HAA

Nepovedené scény z Breaking Bad 5

Už včera odstartovala druhá část páté série Breaking Bad (Perníkový táta)! Než se do ní všichni stahovači pustí, pojďme se mrknout, jak vesele probíhalo natáčení první poloviny, tedy prvních osmi dílů season pět.

httpv://youtu.be/niy4XNFUAXg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také