Podcast #8: Wolverine review, vyhlížené filmy a soutěž

Přečtěte si

Autor

Odpočatí a plní sil po dovolené se vracíme s dalším letním dílem. Ve světě filmu se stále něco děje, a tak jsme se snažili do dnešního podcastu vybrat to nejzajímavější z toho, k čemu máme co říct.

Wolverine Hugh Jackman
Wolverine – Hugh Jackman

Nejdříve jsme se pozastavili nad několika zajímavými novinkami, pak jsem se rozpovídal o svých dojmech z nového Wolverina a musel jsem souhlasit s recenzí kolegy Yody. Mike se zase ohlédl za snímkem Conjuring.

Poprvé jsme si pro Vás připravili soutěž o trička (Superman a Batman) ve spolupráci s obchodem geekshop.cz, takže hezky poslouchejte a pokud znáte správnou odpověď, pošlete nám ji mailem na naši novou adresu podcast@nafilmu.cz. Na stejnou adresu nám můžete posílat i názory, nápady, výtky a prostě vše co byste nám chtěli sdělit.

Ještě jsme se stihli podívat co nás čeká v kinech v následujících měsících, protože jde o bezesporu zajímavé tituly. Nejvíce jsme zvědaví jak uspějí životopisné filmy jOBS a Diana. Dnešní díl je o něco delší, abychom Vám vynahradili to čekání na něj. Příjemný poslech!

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Bohužel, ať by se dvojka odehrávala kdekoliv, bude z toho akorát další filmový průser. Jednička spotřebovala vše co se zajímavého nápadu týče, nevyužila z něj sice spoustu částí, ale zajímavý příběh už dohromady nedají. Ať to raději zavčasu zastaví!

  2. muj nazor je že PR je cool vizualně ale prazdnej jak Bayovy filmy. dvojka je mi osobně jedno zda bude nebo ne, rozhodně na to do kina nepůjdu protože přesně u těchto filmů stojí dvojky za **** viš co..

  3. no někde jsem četl že Pacific Rim 2 by se měl odehrávat v tom jejich světě ale neni to potvrzené ,četl sem to nekde z americky stranky nebo nekde 😀 , tak kdyztak se potom koukněte a jakej mate nazor kdyby se to odehravalo vtom svete, no muj nazor je takovy zajimavy jednička me bavila tak ubvidime co Toro udela

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také