Pátý Bourne bude, vrátí se Jeremy Renner

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Tekat00
Brakomil.

Bourne je populární a konečně se v Universalu začalo něco dít kolem slibovaného pátého dílu. Napíše ho Anthony Peckham, má za sebou například Sherlocka Holmese (2009) nebo Eastwoodovinu Invictus. Také by se měl znovu objevit Jeremy Renner jako Aaron Cross.

 Jeremy Renner
Jeremy Renner

Poslední díl, Bourneův odkaz, na tom s výdělky nebyl nejhůř, po celém světe posbíral přes 270 milionů dolarů. Studio doufá, že se film udrží v rovině, kterou zavedl Tony Gilroy a bude se rozvíjet příběh Rennerova hrdiny. Což znamená, že uvidíme další zbytečný akční film. A šance, že se objeví Matt Damon aka legendární Jason Bourne jsou minimální a stále klesají.

1 komentář

  1. To mě ani nepřekvapuje, dokud to bude vydělávat, tak budou parazitovat na jménu. No a jestli tam s ním bude pobíhat ta blbka, tak to mě poser, to se máme na co těšit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také