Matt Damon si zahraje v Nolanově sci-fi Interstellar

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Christopher Nolan už v současné době natáčí v Kanadě svůj nový projekt Interstellar. Film, ke kterému scénář obstaral Nolanův bratr Jonatha a následně jej ještě upravil sám Christopher, nás zavede do neprozkoumaných míst vesmíru a seznámí s posádkou, která se nějakým způsobem bude muset vyrovnat s časovými posuny, alternativními dimenzemi a červími dírami. K tomu všemu na celé natáčení dohlíží zkušený a uznávaný astrofyzik Kip Thorn. A co víc, Nolan si pozval na palubu jednu hereckou hvězdu vedle druhé – Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine, Jessica Chastain a Casey Affleck.

Matt Damon
Matt Damon

Včera bylo navíc potvrzeno další zvučené jméno, Matt Damon. Jeho postava prozatím není nijak definována a podle všeho si ve snímku střihne jen malou roli, což jen potvrzuje, co Christopher Nolan v Hollywoodu znamená. Klidně ale může také nastat, že Damon filmu propůjčí jen svůj hlas, jak je to ve sci-fi žánru běžné.

Matt Damon je v těchto dnech k mání ve sci-fi Elysium, na které se do kina určitě vyplatí zajít. Interstellar pak vlétne do kin nejspíše 6. listopadu 2014 a kromě již zmíněných informací se například můžeme těšit na další hudební masterpiece v podaní Hanse Zimmera, který i tentokrát slouží soundtrack pro Nolanův film.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také