Matt Damon si zahraje v Nolanově sci-fi Interstellar

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Christopher Nolan už v současné době natáčí v Kanadě svůj nový projekt Interstellar. Film, ke kterému scénář obstaral Nolanův bratr Jonatha a následně jej ještě upravil sám Christopher, nás zavede do neprozkoumaných míst vesmíru a seznámí s posádkou, která se nějakým způsobem bude muset vyrovnat s časovými posuny, alternativními dimenzemi a červími dírami. K tomu všemu na celé natáčení dohlíží zkušený a uznávaný astrofyzik Kip Thorn. A co víc, Nolan si pozval na palubu jednu hereckou hvězdu vedle druhé – Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine, Jessica Chastain a Casey Affleck.

Matt Damon
Matt Damon

Včera bylo navíc potvrzeno další zvučené jméno, Matt Damon. Jeho postava prozatím není nijak definována a podle všeho si ve snímku střihne jen malou roli, což jen potvrzuje, co Christopher Nolan v Hollywoodu znamená. Klidně ale může také nastat, že Damon filmu propůjčí jen svůj hlas, jak je to ve sci-fi žánru běžné.

Matt Damon je v těchto dnech k mání ve sci-fi Elysium, na které se do kina určitě vyplatí zajít. Interstellar pak vlétne do kin nejspíše 6. listopadu 2014 a kromě již zmíněných informací se například můžeme těšit na další hudební masterpiece v podaní Hanse Zimmera, který i tentokrát slouží soundtrack pro Nolanův film.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také