Kdo se pokusí zašlápnout Ant-Mana?

Přečtěte si

Autor

Paradoxně zřejmě půjde o druhého Ant-Mana. Režisér Edgar Wright totiž nahodil všem fanouškům pořádnou návnadu v podobě poodhalení několika faktů o padouchovi v novém snímku o mravenčím muži. A protože se internetoví fanboyové vrhli na návnadu jako piraně na kus čerstvého masa, už víme, že nejpravděpodobnějším záporákem je Scott Lang, otec smrtelně nemocné dcery, bývalý zloděj a také druhý Ant-Man.

Ant-Man
Ant-Man

Wright prozradil, že se při psaní scénáře inspiroval u dalšího filmu ze stáje Marvelu, prvního Iron Mana. Myšlenka zneužití hrdinových vlastních technologií proti němu prý snímku ušetří představování obou hlavních protagonistů a místo toho se může plně soustředit na vynálezce smršťujícího plynu a fanouška mravenců Hanka Pyma. A proč volí Wright tento přístup? Protože chce udělat film pro všechny, ne jen fanoušky komiksu.

Edgar Wright
Edgar Wright

Původně se zdálo být jisté, že místo záporáka zaujme vražedný robot Ultron, kterého Pym sám sestavil. Wright ale uvedl na srozuměnou, že s Ultronem se v jeho scénáři nikdy nepočítalo a svůj názor opět doložil zjednodušením filmu pro běžného diváka. Robot-maniak se nakonec přesunul do druhých Avengers, kde se můžeme těšit na jeho nový, na komiksech nezávislý zrod. Ant-Man má premiéru 6. listopadu 2015.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také