Co je zač Abramsův tajemný teaser?

Přečtěte si

Autor

Tekat00
Brakomil.

J.J. byl vždycky tajnůstkář. Na své přednášce (na TEDu) dokonce vysvětloval proč a snažil se posluchačům vysvětlil princip svých „mystery boxů“. Teaser na jeho nový projekt pod produkcí Bad Robot je tedy stoprocentně tajemným mystery boxem. Nikdo neví, co to je. Je to film? Je to seriál?  Je to pták? Je to letadlo? Nevíme. Pravděpodobně to nebude sedmá epizoda Star Wars, ale to je tak jediné, co můžeme odvodit.

Ukázka z teaseru
Ukázka z teaseru

Teaser je online už asi den a tak po internetu kolují různé spekulace a nápady. Objevilo se dost lidí, kterým video připomíná Lost. Prý by se mohlo jednat o prequel. Ale upřímně, kapitola Lost je uzavřená. Proč by se k ní Abrams teď vracel? Často v diskuzích padá slovo Crow, ale nová Vrána už režiséra má (F. Javier Gutiérrez) a objevilo se i jméno Frankenstein, ale film I, Frankenstein s Abramsem nic společného nemá. Nebo klip k seriálu Believe, na kterém dělá s režisérskou hvězdou jménem Alfonso Cuarón. Spekulací je víc a víc, podle toho, jak hluboko do diskuzí zabřednete. Druhý Cloverfield, Portal nebo dokonce Mission: Impossible 5. Upřímně, nevím. Nevíme vůbec nic a můžeme jenom natěšeně čekat, co nám J.J. nadělí.

Mimochodem nejlepší nápad dostalo celkem dost diskutérů na webu Collider. Prý je vcelku jasné, že jde o životopisný film Lance Armstronga.

httpv://youtu.be/FWaAZCaQXdo

Update: Abramsův tajemný teaser dostává trochu přesnější obrysy. Máme tu totiž nový trailer a ten nám představuje spolupráci J.J. Abramse a Douga Dorsta, amerického spisovatele. Půjde tak o knihu s názvem S, o kterou postará zmíněné duo. Své místečko dostala už i například na Amazonu.

httpv://youtu.be/OuZfpt8nxtk

4 KOMENTÁŘE

  1. Tohle teda na Star Wars nevidím, ani na Star Trek. Podle mně je tam jasný náznak toho že se to odehrává v tomhle století, avšak nejde odhadnou zda jde o sci-fi anebo ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také