Bradley Cooper jako militantní mýval, Vin Diesel se možná nespokojí s mluvícím stromem

Přečtěte si

Autor

Rocket Raccoon, antropomorfní mýval, který málokdy z tlapek odkládá svou zbraň, se rozpovídá hlasem hvězdy filmů Zápisník jedné lásky a Všemocný. Pro Bradleyho Coopera znamená tato práce jeho vůbec první voiceover. Spekulace o jeho obsazení se předivem internetu šířily už nějakou dobu. Teď se Marvel vytasil s oficiálním oznámením na jeho webových stránkách, takže můžeme s charismatickým Američanem na sto procent počítat.

Rocket Raccoon / Bradley Cooper
Rocket Raccoon / Bradley Cooper

Jisté místo v osazenstvu filmu zaujal i Vin Diesel, který vdechne digitální život netradičně živému stromu Grootovi. Nejen, že Diesel poskytne voiceover, Groot nebude jen znít, ale bude se i pohybovat jako herec, který byl před několika měsíci pasován na Black Panthera. V souvislosti s minulými spekulacemi o „živé“ roli Vina Diesela v některém z nadcházejících marvelovských snímků herec nedávno prozradil, že jednal o ztvárnění postavy ve filmu, který měl v letech 2016-2017 odstartovat třetí fázi Marvelu. Mělo jít o zbrusu novou značku, takže může být klidně řeč o Ant-Manovi, jež třetí fázi oficiálně odstartuje v roce 2015.

Vin Diesel / Groot
Vin Diesel / Groot

Protože se ale Diesel těchto jednání zúčastnil v relativně nedávné minulosti, je dost nepravděpodobné, že by šlo o první dobrodružství Ant-Mana, jehož datum premiéry známe už mnohem déle. U Marvelu jistě mají plány na několik let dopředu a tak může jít prakticky o film o jakémkoliv hrdinovi z jejich stáje. Kromě již zmíněného Black Panthera se na internetu šuškalo i o Doctoru Strangeovi a Visionovi. V jaké roli byste chtěli vidět Vina Diesela vy? Napište nám do komentářů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také