Batman vs. Superman: Ben Affleck je Temný rytíř!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Po záplavě spekulací, ve kterých se objevovalo jedno zvučné jméno za druhým, se konečně Warneři rozhodli světu vytroubit, kdo si zahraje nového Batmana v pokračování Muže z oceli (Batman vs. Superman). Připravte se tedy na to, že právě Ben Affleck bude tím představitelem, kterého v nadcházejících letech budeme nejvíce spojovat s městem Gotham. Kromě dvojky Muže z oceli ho totiž uvidíme v Justice League a dost možná i v některé sólovce, kterou DC Comics do několika let určitě plánují.

Ben Affleck
Ben Affleck

Ben Affleck si po Daredevillovi z roku 2003 střihne dalšího superhrdinu a stane se tak šestým filmovým netopýrem (Adam West, Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney a Christian Bale). Podle slov režiséra Zacka Snydera nás čeká Batman, kterého jsme doposud nepoznali. Také se nemusíme obávat, že bychom v „Muži z oceli 2“ viděli Batmanův zrod, jako tomu například bylo v Nolanově Batman začíná.

Batman vs. Superman
Batman vs. Superman

V oficiální tiskové zprávě se v podstatě objevily informace, které už známe. Třebo to, že Muž z oceli vydělal celosvětově 650 milionů dolarů a číslo jde pořád nahoru. Také byla potvrzena účast Amy Adams, Laurence Fishburnea, Diane Lane a pochopitelně Supermana Henryho Cavilla. Také se nezapomnělo na Affleckův režijní úspěch v podobě Arga, které talentovanému režisérovi vyneslo zlatou oscarovou sošku. Snímek v současné době píše David S. Goyer a režírovat bude pochopitelně Zack Snyder. O návratu producenta Christophera Nolana zde nepadlo ani slovo, nicméně natáčení startuje v roce 2014 a snímek v kinech uvidíme s největší pravděpodobností 17. července 2015.

Jak jste spokojeni s výběrem Bena Afflecka? Bude skvělým Batmanem? Dejte nám vědět v komentářích.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také