Trailer #3: Rivalové (2013)

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Profilový obrázek
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Již třetí upoutávka na dech beroucí drama Rona Howarda z prostředí závodů F1, se objevila na netu a stejně jako ty předchozí slibuje plno akce, žen a rychlých aut. Hlavní postavou třetí upoutávky je James Hunt (Chris Hemsworth). Můžeme vidět jeho proměnu z playboye za volantem v opravdového závodníka, jehož největším soupeřem je rakouský pilot Niki Lauda (Daniel Brühl). Film se zaměří na rivalitu těchto dvou závodníků nejen na okruhu ale i mimo něj. Hlavní událost by pak měla být Laudova nehoda z Nürburgringu, kde v rychlosti přes 250 Km/h vyjel z trati a od mantinelu se odrazil zpátky, načež do jeho Ferrari vrazila další formule a Launda se tak ocitl v ohnivém pekle o teplotě až 900°C . Nejen že zázrakem přežil, ale o pár týdnů později znovu usedl do kokpitu, aby se utkal s Huntem.

Chris Hemsworth a Daniel Brühl
Chris Hemsworth a Daniel Brühl

Podle toho, co jsme zatím měli možnost vidět, si troufám tvrdit, že se jedná o jeden z neočekávanějších filmů tohoto podzimu a mě osobně už trailery stihly přesvědčit k návštěvě kina. Rivalové do českých kin vjedou 3.10. 2013.

httpv://youtu.be/QKAr42gxjhM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také