Trailer #2: Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Druhý trailer k pokračování relativně úspěšného animáku se dostal na internet, takže vás o něj nemůžeme ochudit. Režiséři minulého dílu, Phil Lord a Chris Miller, mají plné ruce s přípravami svých nových filmů (22 Jump Street a Lego: The Piece of Resistance) a tak od nich direktorské žezlo přebrala jiná dvojice, Cody Cameron (Lovecká sezóna 3) a režisérský debutant Kris Pearn, který měl dohled nad tvorbou příběhu prvního dílu.

Zataženo, občas trakaře 2
Zataženo, občas trakaře 2

Hlavní hrdina Flint ve filmu zjistí, že jeho stroj na výrobu jídla z  minulého dílu vytvořil ostrov plný podivných kříženců jídla a zvířat. Následná výprava na ostrov mi osobně připomíná King Konga (a tím myslím klasického opičáka ze třicátých let a Jacksonův remake, ne ten laciný film s Jeffem Bridgesem, který nám opakovaně nutili v českých televizích). Samozřejmě nemůžeme čekat opičáka unášejícího blonďatou krásku, ale zástupy roztodivných zvířat, kterým bude kralovat krvelačný tacodýl. Snímek má v českých i slovenských kinech premiéru 3. října 2013, takže si připravte bryndáčky, až to uvidíte ve 3D, poslintáte se od krku po paty.

httpv://youtu.be/jw6dECrl-BE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také