Trailer #1: The Curse of Chucky (2013)

O panence Chucky slyšel asi každý. Zrzavá hračka, která v sobě ukrývá duši maniakálního vraha Charlese Lee Raye, se vrátí. Původní film Dětská Hra (Child’s Play) režiséra Toma Hollanda se stal legendou a letos přibude do série o vraždící panence už šestý film, ten však nepůjde do kin, ale rovnou na DVD a Blu-Ray a to 24. září.

Panenka Chucky se vrací!
Panenka Chucky se vrací!

Ve filmu Curse of Chucky truchlí Nica (Fiona Dourif) nad smrtí své matky, která spáchala sebevraždu. Pomoci urovnat problémy po matce, se jí snaží její starší sestra Barb se svojí rodinou. Barbina dcera si pak začne hrát s mluvící zrzavou panenkou Chucky (Bard Dourif), která se tu záhadně objevila v zásilce. Brzy na to se roztáčí kolotoč brutálních vražd a Nica začíná tušit, že by za tím vším mohla stát právě ona hračka. Co však netuší je, že Chucky má nevyřízené účty a vrátil se, aby dokonal, co před dvaceti lety začal, a tentokrát to dotáhne do konce.

Ve filmu hrají: Fiona Dourif, A Martinez, Danielle Bisutti a Brennan Elliott. Hlas vraždící postavičce propůjčil opět Brad Dourif.

Film režíruje Don Mancini, člověk, který stál u zrodu této legendární postavy. Napsal nebo pomáhal napsat všechny předchozí filmy a zrežíroval Chuckyho sémě (2004)

httpv://youtu.be/lw8rBxYC1Dw