Trailer #1: Out of the Furnace (2013)

Přečtěte si

9 trailerů týdne: Život v počítačové simulaci a mladý The Rock

Dobrých trailerů není nikdy dost. Za poslední týden byla naštěstí uvedena celá řada zajímavých titulů, ze kterých nejvíce vyčnívá...

10 nejstahovanějších filmů týdne podle TorrentFreaku

TorrentFreak zveřejnil nejstahovanější filmy týdne. Nelegálnímu stahování z torrentů aktuálně vévodí westernové drama Tome Hankse, News of the World,...

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Temný rytíř Christian Bale se představí v novém snímku Out of the Furnace režiséra Scotta Coppera (Okrsek 49). Russel (Ch. Bale) se dostane z vězení a snaží se zapomenout na to, co zažil, utéct od toho a začít nový život. Mezitím se však jeho mladší bratr Rodney (Casey Affleck) zaplete s jedním z nejhorších násilníků v okolí. Když pak Russel zjistí co se stalo, musí se rozhodnout mezi svobodou a svým bratrem.

Christian Bale
Christian Bale

Ve filmu se vedle Christiana Balea a Caseyho Afflecka objeví Zoe Saldana (Star Trek), Woody Harrelson (Zombieland) nebo třeba Willem Dafoe (Spiderman). V kinech by se měl film objevit 6. prosince 2013 a podle prvního traileru to vypadá na slušnou jízdu.

httpv://youtu.be/Gw0qH34cbRE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také