S kým budou bojovat strážci galaxie?

Přečtěte si

Autor

Marvel je po obrovském úspěchu Avengers v podstatě nezastavitelný a třetí Iron Man to jenom potvrdil. Do konce roku se v kinech objeví druhé dobrodružství mocného Thora a natáčení druhého Capa je už v plném proudu. Marvel i přesto nezahálí a obsazuje herce do svého dalšího dílka Guardians of the Galaxy. Asi nejzvučnějším jménem je bezpochyby Benicio Del Toro, který si společně s Lee Peacem a Karen Gillan zahrají záporáky.

Collector - Guardians of the Galaxy
Collector

Skupina vesmírných hrdinů se bude muset popasovat s borci z jiné ligy, než byl Loki v Avengers. Benicio si totiž zahraje jednoho z nejnebezpečnějších. Collector je jedna z nejstarších postav komiksového universa a jeho oblibou je sbírání mocných bytostí (například Hulk) a artefaktů v celém vesmíru. Mimo tohoto koníčka je prakticky nesmrtelný a dokáže částečně vidět i do budoucnosti. V jednom z komiksů Collector ve své vizi vidí velkou hrozbu pro celý vesmír. Tou hrozbou je samozřejmě Thanos, kterého jsme mohli vidět na konci Avengers. Uvidíme, jestli tento fakt tvůrci nějak využijí nebo ne.

Ronan - Guardians of the Galaxy
Ronan

Ronan, kterého si zahraje Lee Pace je taktéž velice silný a rychlý šmejd z rasy Kree, který vlastní hodně mocnou zbraň. Ta dokáže absorbovat a vytvářet energii, která následně dokáže napáchat hodně velkou škodu. Poslední nepřítel strážců bude Nebula, inteligentní vesmírná pirátka, která byla v komiksech také často spojována s Thanosem. Navíc nosí zařízení, které jí umožňuje měnit svůj vzhled. Nebulu si zahraje Karen Gillan.

Guardians of the Galaxy vypadají čím dál tím lépe a snad se dozvíme něco víc na blížícím se Comic-conu v San Diegu. Film bude režírovat James Gunn a premiéra je stanovena na  1. srpna 2014.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také