Rozjezd #13: Od žraloků v tornádu k Tarantinově střelbě

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Vítejte u toho nejzábavnějšího pokoukání, které pro vás připravujeme na každé pondělí. Dnešní Rozjezd přináší dalších deset skvělých kousků, které se v uplynulém týdnu objevily na internetu. Máme tu skvělé trailery na béčka všech béček, Upřimný trailer na komedii s Adamem Sandlerem, skvělý animovaný trailer na Muže z oceli, výběr deseti nejlepších animáků posledních třinácti let, ukázky z populárních Conů, oslavíme 20. narozky Strážců vesmíru a pobavíme se nad filmových studiem Universal. Vše zakončíme dvěma skvělými Supercuty, tak pojďme na to!

Sharknado Trailer

Když už v rozjezdu máme nějaký trailer, tak jde většinou o nějakou parodii nebo fiktivní film. Dnes ale tak trochu změníme pravidla, protože svět spatřil upoutávku na novinku Sharknado. Jak už název napovídá, kromě tornáda očekávejte déšť žraloků.

httpv://youtu.be/iwsqFR5bh6Q

GhostShark Trailer

A protože Sharknado už bylo odvysíláno v televizi a fanoušci si zcela jistě pošmákli, přichází na řadu další projekt televizní stanice SYFY. Tentokrát nás čeká jeden hodně rozzuřený žralok, což není až zas taková originalita. Jenže hlavní zvířátko ve filmu je duch, který cestuje skrze veškerou vodu ve městě!

httpv://youtu.be/y48HGKeHS_I

Upřímný Trailer – Machři

Adam Sandler a jeho parta je dalším, kdo se dostali na mušku oblíbeným Upřímným trailerům. Ač u některých filmů občas nevěříme, že autoři těchto „trailerů“ dokáží vůbec něco vypíchnout, což je i tento případ, opravdu je tam toho hodně i protentokrát. A jako vždy je to hodně povedené.

httpv://youtu.be/zcFOthNlCtg

Muž z oceli Trailer – Superman: The Animated Series

HUB Network uspořádalo před několika dny televizní maratón v animovaném seriálu o Supermanovi. A právě tímto trailerem, který láká stejnými slovy jako nedávno Muž z oceli, tvůrci lákali na jeho sledování.

httpv://youtu.be/lARoCTOfCsY

TOP 10 animáků nového milénia

Hledáte inspiraci na nový animák? Pak nepřehlédněte následující osmiminutový sestřih, ve kterém se představí úplně ty nejlepší animované výtvory od roku 2000.

httpv://youtu.be/BeHoatqdB7U

Floridský a Londýnský SuperCon

Na Floridě ani v Londýně jsme bohužel nebyli. To ale neznamená, že se nemůžeme podělit s několika hodně dobrými kostýmy, které byly k vidění přímo na místech. Vše ve dvou parádních sestřizích. httpv://youtu.be/Y49SuCB-oHo

httpv://youtu.be/FviLQ-PJTb0

Strážci vesmíru slaví 20 let

Seriál a filmy, které v dětství asi miloval každý, to jsou Strážci vesmíru. Od jejich prvního uvedení uběhlo už 20 roků a tak tu máme jedno skvělé video, ve kterém se představí snad všechny druhy kostýmů, které v minulosti byly k vidění na obrazovkách. httpv://youtu.be/VuSHW-yJQ70

Otravné Universal Studio

Znáte to každý. Začíná film od Universalu a kolem oběžné dráhy Země putuje kolos s logem slavného filmového studia. Jak by taková situace vypadal ve skutečném světě?

httpv://youtu.be/fA6J0eF2f7U

What the Hell

Na řadě je další povedený sestřih, ve kterém hned několikrát zazní slavná fráze What the Hell. A aby nedošlo k přílišnému opakování, objeví se i několik povedených rýmů.

Tarantinovo střelectvo

Vše zakončíme jedenáctiminutovým supercutem, ve kterém se dostávají k hlavnímu slovu Tarantinovy kousky, přesněji pak scény, ve kterých někomu uletí hlava nebo v lepším případě jen vytryskne krev po zásahu kulkou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také