Podcast #5: Od A-Teamu po Světovou válku Z

Přečtěte si

Armáda mrtvých: Snyderův zombie heist má první trailer

Není to tak dávno, co se Armáda mrtvých objevila v sestřihu Netflix filmů pro tento rok. Tentokrát už Zack Snyder...

10 originálních filmů, které v březnu uvede Netflix

Netflix má za sebou docela fajnový start roku. Služba uvedla několik výborných kousků (Bílý tygr, Jako v bavlnce, Čističi...

8 dalších českých filmů, které právě přidal Netflix

Nový týden, nová porce českých filmů na Netflixu. Balíček osmi titulů tentokrát přináší nejlepší český film z roku 2011,...

Autor

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky, kteří mají rádi filmové rozpravy Honzy a Mika. Konečně je tady tak trochu jubilejní 5. díl.

Světová válka Z (2013)
Světová válka Z (2013)

S naším „jubilejním“ pátým dílem jsme si dali na čas a omlouváme se. Věříme, že nám to po poslechu prominete. Poprvé jsme si pozvali hosta, aby doplnil náš filmový podcast o své názory. Tentokrát jím byl v předchozím díle avizovaný kolega z redakce Ivan „Dexter“ Butko.

Probrali jsme kde co, ale snažili jsme se držet aktuálního dění. Hlavní téma byla Světová válka Z, kterou Mike i Ivan viděli a komu se nechce číst Dexterova recenze, může si jeho názor vyslechnout právě tady. Ale jak napovídá nadpis, probrali jsme toho vážně dost.

Dejte v komentářích vědět jak se Vám náš podcast s hostem líbí a zda si občas takhle máme někoho přizvat. Příjemný poslech!

2 KOMENTÁŘE

  1. Prekvapuje ma že neviete, prečo sa Pacific Rim po slovensky volá Ohnivý kruh. Pritom to je dosť známy pojem. Označuje oblasť, ktorá sa tiahne pozdĺž japonských ostrovov a celým východným pobrežím Ameriky a je to oblasť s najčastejším výskytom zemetrasení na Zemi vôbec. Je to spôsobené pohybom tektonických platní. A k tomu patrí aj ten známy zlom pri San Andreas. Preto si vôbec nemyslím že je ten preklad najhorší, aký kedy kto vymyslel. Skôr by som to povedal napríklad o Crank (Zastaneš a neprežiješ). Pridávam link na článok o tom o čom som písal: http://sk.wikipedia.org/wiki/Ohniv%C3%BD_kruh

    • Díky za informaci. Tohle je vážně naše ostuda a v některém z dalších dílů to dáme do pořádku. To je tak, jak si člověk neověří některé informace. Takže uznáváme chybu a díky za upozornění.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také