PARADISE Audioblog: Episode #1

Přečtěte si

Autor

Vítejte u dalšího cyklu audioblogů! Rok po premiéře scifi blockbusteru Prometheus je na čase tak trochu rozebrat nezodpovězené otázky a poté bez zábran spekulovat o tom, jakým směrem by se měl vyvíjet sequel.

prometheus audioblog
PARADISE Audioblog

V prvním díle jsem se pozastavil u některých ožehavých otázek (respektive u první várky ožehavých otázek) a budu moc rád, pokud budete v komentářích oponovat, souhlasit, kritizovat (konstruktivně), či cokoliv jiného.

Ještě doplním, že v nadcházejících dílech, až se budu věnovat POUZE chystanému sequelu, tak audioblog zde bude ve stejné formě jako náš podcast, (tzn. bez video linky) a tedy budete si jej moct stáhnout jako mp3 např. i do mobilu.

DODATEČNÁ ZPRÁVA: Těsně po vydání premiérové epizody jsem se dozvěděl následující novinku.

Vydavatelství Dark Horse, které do světa posílá komiksy mj. i s Vetřelci, plánuje v budoucnu potěšit i fanoušky Promethea a vydat příběh zasažený do světa Alienů, avšak s jasným odkazem právě na film z roku 2012 a někteými jeho postavami.

Příjemný poslech.

httpv://youtu.be/IB9w61YGJx0

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Ohledně nástěnné malby vetřelčí královny .: Muj názor na celou věc je takový ,že vetřelci jsou vedlejším produktem zbraně kterou používají "bozi" , napadený organizmus (savec) touto zbraní slouží jako prenatační fáze vývoje organizmu. Tedy samotný organizmus má vliv na pozdějšího "vetřelce" , ale né takový aby uplně změnil stavbu celého "vetřelce" .Tedy to jak vetřelec vypadá nemusí nutně znamenat to ,že v prenatační fázi “prošel člověkem” čemuž také nasvědčuje nástěnná malba , kde hlava vetřelce je trochu jiná než známe (Aliens, atd) což nahrává mé domněnce. Abych to tedy shrnu chci říct to ,že to co je na nástěnné malbě je vetřelec , ale pochází z jiného zdroje než lidského. Přeci jenom ve filmu je řečeno “procestovali celí vesmír” takže určitě taky na někoho narazili.

  2. Oni ale nevytvorili život, len človeka čiže to nie je nejaky extra dôkaz ale hej najväčší zmysel dáva že to je Zem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také