Trailer #5: Pacific Rim – Útok na Zemi (2013)

Přečtěte si

Autor

Je to něco málo přes měsíc, kdy nám studio bratří Warnerů nabídlo nový trailer k filmu Guillerma del Tora Pacific Rim s českým dodatkem Útok na Zemi. Nyní pustili do světa další, tentokrát nazvaný „At the edge“ což můžeme přeložit jako „Na pokraji“.

Pacific Rim (2013)
Pacific Rim (2013)

Název traileru odkazuje na proslov nadporučíka Stackera Pentecosta (Idris Elba), který zní během upoutávky. Ten jen umocňuje gradující atmosféru tohoto očekávaného snímku a budí dojem, že by nemuselo jít jen o nekonečnou akci a souboje obřích monster, třeba se nakonec dočkáme i zajímavých charakterů, uvidíme. Není to totiž to, co si většina nedočkavých fanoušků asi nějak zvlášť přeje, ti chtějí vidět hlavně souboje, na které by byli i Titáni krátcí, ale trocha herectví celkovému výsledku určitě neuškodí.

Dnes na pokraji našich nadějí, když nám dochází čas,
jsme se rozhodli nejen věřit sami v sebe,
ale i jeden v druhého. Dnes tady není jediný muž nebo žena,
kteří by zde stáli osamoceni.
Dnes se střetneme s monstry za našimi dveřmi.
Dnes zabráníme apokalypse!

Onen proslov zní možná jako klišé, ale nijak nesnižuje dojem, který v nás zatím Pacific Rim udělal, spíše naopak. Ještě více dává tušit, že se může stát až nečekaně úspěšnou podívanou. Obsah jednotlivých trailerů (Trailer #4) se příliš nemění, ale pokaždé připomene, že se do našich kin blíží něco velkého a nyní už je to opravdu za dveřmi stejně jako nepřátelská monstra. Posuďte sami.

Ve světě se premiéry dočkají 12. 7. a u nás ještě o den dříve.

httpv://youtu.be/_ssjFfDi6mc

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také